תכנון אסטרטגי

אסטרטגיה עסקית מהי?

יעוץ באסטרטגיה עסקית הוא מתחומי ההתמחות העיקריים של חברת טקטרנדס.

אסטרטגיה עסקית מגדירה את מטרות העסק, מתווה וממפה את הדרכים והשלבים להשגתם, תוך התבססות על ניתוח הסביבה העסקית, ניתוח יכולות ומשאבים של העסק לצורך מתן מענה לאיומים והזדמנויות.

אסטרטגיה עסקית נכונה לכל עסק או חברה – מעסק קטן ועד לחברות גלובליות.

עסק המעוניין להתרחב לשווקים חדשים, או להכניס מוצרים חדשים, שרותים חדשים, או נמצא בהתמודדות עם משבר, שינוי מהותיה בסביבה העסקית – יעוץ אסטרטגי יוכל לתרום רבות.

לטקטרנדס ניסיון עשיר בתחום התכנון האסטרטגי אותו צברה בשנות פעילותה הארוכות במגזרי השרותים, התעשיה, המסחר וגופים ממשלתיים.

טקטרנדס נמצאת תמיד עם יד על הדופק ויודעת לנתב את לקוחותיה בהצלחה במציאות עסקית, תנאי שוק, דרישות רגולטוריות ותנאים גיאופוליטיים המשתנים תדיר, כל זאת תוך מתן שרותי ייעוץ מקצועיים אחראיים ויעילים.

במהלך הייעוץ האסטרטגי, טקטרנדס משלבת מומחים מתחום היעוץ והתכנון האסטרטגי, מומחים מעולם הפיננסים, שיווק, תפעול, מערכות מידע, בהתאם לאופי הפעילות העסקית של הלקוח וצרכיו.

אנו שמים דגש בייעוץ האסטרטגי על השלמת המעגל התכנוני עבור יחידות פונקציונליות בחברה או העסק, זאת על ידי גזירת תכנון אסטרטגי עבורן מתוך האסטרטגיה העסקית הכללית, הקמת מנגנוני בקרה, מדידה ועדכון, לצורך מעקב אחר יישום התוכנית הכוללים בין השאר יישום שיטת ה Balance Scorecard – ויישום פעולה מתקנת ברמת הפונקציה הארגונית וברמת העסק.

תהליך התכנון  האסטרטגי נעשה באופן מתודי ומהיר המאפשר להפיק תוכנית אסטרטגיה עסקית מגובשת הכוללת תוכנית עבודה ליישום המלווה במדדים ובקרות.

כתבו אלינו

חזור מעלה